Rozkvetlá zahrada

Květináče Swisspearl

Navrhování našich obytných prostor se už neomezuje pouze na interiér či architekturu staveb. Nadčasově krásný a funkční design doplňků, který je rovněž odolný vůči klimatickým podmínkám, je stále více vyhledáván. Swisspearl nabízí mnoho druhů květináčů, které různými způsoby kombinují praktickou i estetickou funkci a vytvářejí silný efekt jako jedinečné designové prvky. Produkty Softline se skládají z různobarevných květináčů s dobře definovanými rozměry. Swisspearl Custom Line umožňuje vytvořit květináče až do délky 250 cm. Potěšení z praktického zahradničení je slibem nové řady Formline s produkty pro pěstování ovoce, zeleniny, bylin, ale i kompostování. Kvalita, která trvá. Swisspearl poskytuje pětiletou záruku na poškození mrazem pro všechny jejich květináče.

Swisspearl SOFTLINE

Víceúčelová estetika

Pokud se jedná o rostliny, estetika má vždy význam. Řada designových květináčů zahrnuje velké množství modelů, tvarů a umožňuje navrhnout individuální rukopis teras, balkónů i interiérů. Ať už je vysoký nebo nízký, kulatý nebo hranatý. SOFTLINE je exkluzivní kolekce květináčů, která uspokojí všechny chutě a vejde se do jakéhokoli prostoru. Začínalo se nápadem, přes prototypy až po finálního uživatele. Úzká spolupráce mezi designéry Swisspearl a výrobci produktů má dlouhou tradici, jež pokračuje dodnes. Za všemi květináči SOFTLINE stojí designéři a jejich osobní vášeň pro vláknocement. Každý květináč je ručně vyroben a podepsán jeho tvůrcem. SOFTLINE je tedy stylovým vyjádřením osobnosti a originality. SOFTLINE je také odolný vůči mrazu a sněhu. Vláknocement byl používán jako trvanlivý materiál pro střechy a fasády po mnoho let. Proto jsou také květináče odolné proti poškození mrazem, což na zákazníky po celém světě zapůsobilo. Se zárukou na poškození mrazem pět let zajišťuje Swisspearl dlouhodobou funkčnost květináčů.

Swisspearl CUSTOMLINE

Víceúčelová estetika

Květináče CUSTOMLINE nabízí vysokou úroveň flexibility, aby splnil všechny požadavky na vlastní design. Panely Swisspearl jsou nařezány na míru tak, aby vytvořili velký i malý květináč, jehož část může být použita jako ochrana nebo přepážka. Lze také začlenit samozavlažovací systém